Повербанк Marstek P288D 25000mAh Grey (P288D) – максимальна потужність і швидкість зарядки без компромісів
Повербанк Marstek P288D – це потужний зовнішній акумулятор з ємністю 25 000 mAh і вихідною потужністю до 145W, який здатний одночасно заряджати ноутбук, планшет і смартфон. Ідеальний вибір для користувачів, які потребують максимальної продуктивності і надійності у будь-яких умовах.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
Повербанк Marstek P288D – це надійний помічник для активних користувачів, які цінують потужність, швидкість і безпеку зарядки.
Більше товарів ви можете знайти на нашому сайті smartrost.com.ua. Завітайте, щоб переглянути повний асортимент за вигідними цінами!
Замовляй та отримуй замовлення у відділенні Нова пошта, Rozetka, також доступна відправка Укрпоштою. Післяплата, безпечна Prom оплата
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 25000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Особливості | Дисплей, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 145 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 450 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Marstek |