Особливості зовнішнього портативного акумулятора Borofone BJ57 Graceful 10000mAh Black 22.5W + PD 20W
Borofone BJ57 Graceful — ідеальний вибір для користувачів, які цінують швидкість зарядки, багатофункціональність і безпеку своїх пристроїв.
Більше товарів ви можете знайти на нашому сайті smartrost.com.ua. Завітайте, щоб переглянути повний асортимент за вигідними цінами!
Замовляй та отримуй замовлення у відділенні Нова пошта, Rozetka, також доступна відправка Укрпоштою. Післяплата, безпечна Prom оплата
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 241 г |
| Користувацькі характеристики | |
| 5000mAh | 10 000 mAh |