Jackery Explorer 240 V2 — портативна зарядна станція потужністю 256 Вт-год. Оснащена кількома роз'ємами різних типів, завдяки чому дозволить заряджати до 5 пристроїв одночасно. Завдяки своїй портативності та конструкції зі складною ручкою ідеально підходить як для міських квартир, так і для заміських будинків, дач і кемпінгу.
Оновлена батарея LiFePo4 має понад 3000 життєвих циклів та забезпечує тривалий термін служби. Працює тихо лише за 42 дБ, без викидів і диму, що робить станцію ідеальною для пригод на природі та екстрених ситуацій. Крім того, ця електростанція забезпечує плавне перемикання протягом 20 мс, гарантуючи безперебійне живлення для захисту файлів вашого комп’ютера та даних сервера.
Jackery 240 v2 гарантує безпеку та надійність найвищого рівня завдяки сертифікації ударостійкості IEC 60068 і оновленому ChargeShield 2.0. Вона також відповідає стандартам електромагнітної сумісності класу B, забезпечуючи плавну роботу ваших побутових приладів без перешкод.
Насолоджуйтесь легким налаштуванням за допомогою Smart App Control. Під'єднайтеся через Bluetooth і Wi-Fi, щоб дистанційно керувати електростанцією за допомогою спеціального застосунку.


Портативна електростанція Explorer 240 v2 — це переносна електростанція потужністю 256 Вт*г. Вона може заряджати до 5 пристроїв одночасно завдяки 1 виходу змінного струму, 1 виходу USB-A і 1 виходу USB-C, що робить зарядку декількох пристроїв швидкою і простою.

Портативна електростанція Explorer 240 v2 заряджається на 100% за 1 годину завдяки режиму аварійного заряджання, який активується через додаток. Завжди будьте готові до надзвичайних ситуацій і завжди беріть портативну електростанцію з собою, не турбуючись про електроживлення.

Зарядка від сонячної батареї (80 Вт x 1) 5 годин.

Аварійна зарядка (AC) 1 година

Зарядка від мережі 2 години

Зарядка від прикурювача автомобіля — 5 годин

Портативна електростанція Jackery 240 v2 легша та мобільніша, ніж звичайні електростанції: вона важить лише 3,6 кг (7,94 фунта) і має компактну розкладну ручку. Вона поміщається в будь-який рюкзак і легко складається. Завдяки переходу з NCM на LFP батарею, вона має вражаючий термін служби 3 000 циклів заряджання і забезпечує до 10 років резервного живлення для дому. Ідеально підходить для подорожей та пригод, Jackery 240 v2 — це ваше надійне рішення для живлення в будь-який час і в будь-якому місці.

Завдяки сертифікації ударостійкості за стандартом IEC 62368 та вдосконаленій технології ChargeShield 2.0, зарядна станція Jackery 240 v2 гарантує найвищий рівень безпеки та надійності. Вона також відповідає суворим стандартам електромагнітної сумісності класу B і забезпечує безперебійну та безпроблемну роботу вашої побутової техніки. Насолоджуйтесь душевним спокоєм з рішенням для живлення, розробленим для максимального захисту.

Відчуйте екологічно чисту енергію з Jackery 240 v2. Насолоджуйтесь надшвидкою сонячною зарядкою, повна зарядка всього за 3 години. Тиха робота з рівнем шуму лише 42 дБ, відсутність викидів та вихлопних газів – ідеальний варіант для подорожей на природі та в екстрених ситуаціях.

Функція ДБЖ (≤20 мс) нової версії Jackery Explorer v2 240 підтримує деякі настільні комп’ютери та пристрої CPAP, які потребують безперебійного живлення протягом 20 мс. Лабораторія Jackery Lab ретельно протестувала настільний комп’ютер HP Z230 та 15-ватний маршрутизатор і підтвердила їхню повну сумісність.

Керувати електростанцією легко завдяки інтелектуальному застосунку Smart App Control. Підключайтеся через Bluetooth та WiFi, щоб дистанційно керувати вашою електростанцією за допомогою додатку та мати комфорт і контроль прямо у вас під рукою.



Характеристики
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Більше товарів ви можете знайти на нашому сайті smartrost.com.ua. Завітайте, щоб переглянути повний асортимент за вигідними цінами!
У зв’язку з підвищеним попитом на товари енергонезалежності просимо врахувати, що терміни доставки можуть бути збільшені. Також просимо попередньо уточнювати наявність товару перед оформленням замовлення. Будемо вдячні за розуміння!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 256 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB-A, USB-C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 300 |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ліхтариком |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 256 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 300 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 300 |