Зарядна станція Sandberg Power Station AC 300 — надійне мобільне джерело живлення з ємністю 288Wh (80 000 мАг) і потужністю до 300 Вт через стандартну мережеву розетку 230 В змінного струму. Цей пристрій ідеально підходить для заряджання мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та іншої портативної техніки в умовах відсутності електрики.
Використовуйте станцію під час походів, поїздок на човні, роботи в саду, на концертах або як резервне джерело живлення вдома чи в офісі. Вбудоване світлодіодне підсвічування забезпечить стабільне освітлення в темряві.
Sandberg Power Station AC 300 можна заряджати від мережі, через USB-C порт або від автомобільного прикурювача, що робить її максимально універсальною. LED-дисплей на передній панелі інформує про рівень заряду пристрою.
Основні переваги:
Характеристики
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
У зв’язку з підвищеним попитом на товари енергонезалежності просимо врахувати, що терміни доставки можуть бути збільшені. Також просимо попередньо уточнювати наявність товару перед оформленням замовлення. Будемо вдячні за розуміння!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sandberg |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 172.5 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | Type-C, Розетка AC 220В, USB-A, USB Type-A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 200 |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 182 мм |
| Вага | 1.86 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 172 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 200 |