Vtoman X1 — багатофункціональний пускозарядний пристрій (бустер) з піковим струмом 2500 А, який поєднує 6 ключових функцій для повної готовності до будь-яких дорожніх ситуацій. Цей надійний стартер підходить для запуску автомобілів з бензиновими двигунами до 8,5 л та дизельними до 6,0 л. Завдяки потужному акумулятору пристрій здатен запускати авто до 50 разів на одному заряді, навіть у екстремальних температурах.
Основні функції та переваги:

Vtoman X1 — ідеальний вибір для водіїв, які цінують безпеку, надійність та багатофункціональність. Цей пристрій не лише запускає двигун, а й допоможе у підтримці технічного стану авто та зарядці гаджетів у дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VTOMAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 2500 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | VTOMAN |