Wi-Fi роутер ASUS TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) — це потужний дводіапазонний ігровий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 6, який забезпечує блискавичну швидкість передачі даних до 3000 Мбіт/с. Завдяки технології OFDMA та ширині каналів 160 МГц, середня пропускна здатність мережі збільшується в 4 рази, що гарантує стабільне підключення навіть при великій кількості одночасно підключених пристроїв.
ASUS TUF Gaming AX3000 V2 оснащений двома гігабітними портами та одним портом 2,5 Гбіт/с для максимально швидкого дротового підключення. Режим Open NAT дозволяє легко та швидко налаштувати переадресацію портів усього за 3 кроки — це особливо важливо для комфортної онлайн-гри.
Підтримка технології ASUS AiMesh дає можливість об’єднати кілька сумісних маршрутизаторів ASUS в єдину mesh-мережу, що забезпечує надійне покриття Wi-Fi по всьому будинку без зон із слабким сигналом.
Цей роутер створений для довготривалої експлуатації та проходить суворе тестування, що гарантує високу надійність і стабільність роботи навіть у найінтенсивніших умовах використання.
Основні переваги:
Маршрутизатор TUF Gaming AX3000 V2 гарантує стабільне й швидке з’єднання з використанням бездротового та дротового інтерфейсу в домашній мережі з великою кількістю пристроїв: ноутбуків, смартфонів, ігрових приставок, пристроїв класу «інтернет речей» тощо.

Завдяки технологіям OFDMA, BSS і MU-MIMO стандарт Wi-Fi 6 забезпечує зростання швидкості передачі даних у бездротовій мережі, а також середньої пропускної здатності. Він ідеально підходить для мереж із великою кількістю різних пристроїв Wi-Fi, як-от ноутбуки, смартфони та розумні домашні пристрої.
* Швидкість маршрутизатора стандарту Wi-Fi 6 з антеною конфігурацією 2X2 при використанні каналів 160 МГц в діапазоні 5 ГГц порівнюється зі швидкістю маршрутизатора стандарту Wi-Fi 5 з аналогічною антеною конфігурацією при використанні каналів 80 МГц.

TUF Gaming AX3000 V2 може забезпечити інтернет-підключення з пропускною спроможністю до 2 Гбіт/с завдяки наявності WAN-порту 2,5 Гбіт/с та можливості об’єднання двох окремих каналів по 1 Гбіт/с кожен, підключених до портів LAN1 і LAN2.*
*Об'єднання каналів (802.3ad) вимагає підтримки стандарту клієнтським пристроєм.

TUF Gaming AX3000 V2 може похвалитися широким покриттям бездротової мережі. Цьому сприяє технологія OFDMA, реалізована в стандарті Wi-Fi 6, конфігурація антен MIMO 2x2 (чотири канали на передачу, чотири канали на прийом), а також технологія формування діаграми спрямованості (beamforming) для покращення зв’язку з кожним окремим пристроєм.

Кожного разу, коли вам буде потрібно розширити покриття бездротової мережі або впровадити в ній нові функції, просто додайте ще один AiMesh-сумісний маршрутизатор.

TUF Gaming AX3000 V2 розроблений для бездоганного функціонування мережі Wi-Fi. Продумане розташування вентиляційних отворів і радіатор охолодження сприяють стабільній роботі пристрою, а фіксовані антени та металеві захисні кожухи збільшують його довговічність.

TUF Gaming AX3000 V2 пропонує геймерам різні функції, оптимізовані для різних типів ігор.

Адаптуйте налаштування мережі до поточних потреб і прискорюйтесь у найважливіших завданнях.

Функція VPN Fusion дозволяє використовувати звичайне інтернет-з’єднання паралельно з VPN-тунелями без будь-яких втрат з точки зору швидкості передачі даних. Отже, навіть якщо іншим користувачам мережі потрібно використовувати VPN, ви все одно зможете насолоджуватися максимальними ігровими швидкостями.

Інформаційна безпека стає все більш важливим аспектом мереж, у міру того як до них підключається все більше пристроїв, особливо таких, які не володіють убудованими антивірусними засобами. У маршрутизаторі TUF Gaming AX3000 V2 реалізовано систему захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro, у якій підтримуються новітній протокол безпеки WPA3 й розширені функції батьківського контролю. Ви зможете легко контролювати все, що відбувається в мережі за допомогою зручної програми на мобільному пристрої.

Характеристики Wi-Fi роутера ASUS TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00):
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Швидкість з'єднання | 3000 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 1 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Клас пристрою | Ультрапортативний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 212 В |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 186 мм |
| Вага | 547 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Asus |