Зарядна станція Anker Solix C300X 300W 288Wh (A1723311) — це ідеальне поєднання компактності та потужності для забезпечення живлення у дорозі, на природі чи в екстрених ситуаціях. Завдяки номінальній вихідній потужності 300 Вт (до 600 Вт з технологією SurgePad) та акумулятору LiFePO4 ємністю 288 Вт-год, ця електростанція підтримує роботу ваших основних пристроїв протягом тривалого часу. Вона оснащена 8 вихідними портами, серед яких 2 USB-C порти з вихідною потужністю до 140 Вт, автомобільна розетка на 120 Вт, що робить її максимально універсальною.
Ультрапортативний дизайн робить Anker Solix C300X на 15% компактнішою за середні моделі у цій категорії, а зручний ремінець додає комфорту для транспортування. Зарядна станція підтримує три режими підзарядки: мережеву зарядку до 100% за 70 хвилин, зарядку від сонячних панелей за 3 години, а також швидку зарядку через USB-C PD.
Високоякісні LiFePO4 акумулятори з ресурсом понад 3000 циклів, інтелектуальна система контролю температури, яка проводить понад 100 перевірок на секунду, і ударостійкий корпус гарантують довговічність і надійність пристрою. Керуйте пристроєм дистанційно за допомогою розумного додатку через Wi-Fi або Bluetooth, налаштовуючи параметри під свої потреби.
Компактність і потужність в одному
З номінальною вихідною потужністю 300 Вт і до 600 Вт з технологією SurgePad, акумулятором LiFePO4 ємністю 288 Вт·год і 8 вихідними портами, включаючи 2 порти USB-C (вихід 140 Вт) 1 автомобільна розетка 120 Вт, ця електростанція забезпечить живлення ваших основних пристроїв в дорозі або під час кемпінгу на відкритому повітрі. Використовуйте подвійний PD 3.1 USB-C потужністю 140 Вт, щоб швидко заряджати пристрої та перезаряджати C300X до 100% за 70 хвилин.
Ультрапортативний дизайн
Завдяки компактній конструкції і наявності ремінця ще ніколи не було так просто отримати додаткове живлення за відсутності доступу до мережі. Ця електростанція на 15% менша, ніж у середньому по галузі.
Потужність для стабільного використання
Легко заряджайте за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт, яка забезпечує стабільне живлення ваших пристроїв у дорозі та подовжує час, проведений на природі.
3 режими підзарядки, будь-коли та будь-де
Використовуйте мережу, щоб зарядити цю електростанцію до 100% за 70 хвилин. Використовуйте сонячні панелі, щоб зарядити цю електростанцію на 100% протягом 3 годин. Використовуйте порт USB-C PD для швидшої зарядки.
Надійний і довговічний
Ця електростанція оснащена LiFePO4 акумуляторами з 3000 циклами, надміцними електронними компонентами, інтелектуальною системою контролю температури, яка контролює до 100 разів на секунду, і ударостійкою конструкцією. Загалом портативна електростанція розрахована на понад десятиліття.
Розумний додаток для контролю вашої потужності
Налаштуйте свою потужність саме так, як вам потрібно, на ходу за допомогою розумного додатка. Ви також можете перевірити стан цієї електростанції за допомогою Wi-Fi або Bluetooth.
Характеристики товару:
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 288 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | Type-C, Розетка AC 220В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність W | 140 |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 4 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 288 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 140 |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Anker |