Wi-Fi роутер Xiaomi Mi Router 4A White (DVB4230GL) — сучасний двохдіапазонний маршрутизатор від відомого китайського бренду Xiaomi. Пристрій підтримує одночасне підключення до 64 пристроїв, що робить його ідеальним вибором для дому чи офісу з великою кількістю гаджетів.
Потужний процесор MT7628DA гарантує високу продуктивність та стабільну роботу навіть під великим навантаженням, що дозволяє безперебійно дивитися онлайн-фільми, серіали та насолоджуватися онлайн-іграми без затримок. Чотири зовнішні антени забезпечують рівномірне покриття і стабільний Wi-Fi сигнал у всьому приміщенні.
Зручний фірмовий додаток Xiaomi дозволяє швидко налаштовувати роутер та керувати параметрами роботи з будь-якого смартфона. Тонкий білий корпус у мінімалістичному стилі гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. На задній панелі розташовані порти WAN і LAN для підключення дротових пристроїв.
Mi WiFi Router 4A Global - чудовий вибір для організації домашньої бездротової мережі WiFi, з його допомогою ви зможете дивитися потокове відео, грати в вимогливі ігри і вести прямі трансляції з різних пристроїв. Завдяки підтримці сучасного стандарту бездротового зв'язку 802.11ac роутер працює в двох частотних діапазонах зі швидкістю передачі даних до 1167 Мбіт/сек.

Функція Smart Connect усуває плутанину при підключенні до різних частот. Роутер встановлює одну назву мережі для двох діапазонів, що спрощує перепідключення пристрою при переміщенні по дому або при зміні завдання.

Mi WiFi Router 4A Global одночасно працює в двох діапазонах і забезпечує відмінну якість бездротового з'єднання. Для виконання таких повсякденних завдань, як перевірка пошти, спілкування в чатах і соціальних мережах, достатньо можливостей частоти 2.4 ГГц. Для завдань з високою пропускною здатністю (перегляд потокового HD відео, онлайн - трансляції, вимогливі ігри) використовується частота 5 ГГц. Частотний діапазон 2,4 ГГц має велику площу покриття і кращу прохідність крізь стіни. Пристрої на частоті 5 ГГц відчувають менше перешкод, а швидкість в цьому діапазоні помітно вище.

Завдяки наявності чотирьох зовнішніх антен Mi WiFi Router 4A Global підтримує стабільно високу швидкість з'єднання на значній відстані. Збільшена зона покриття дозволяє вільно підключатися і використовувати ресурси мережі Wi-Fi в будь-якій точці будинку або офісу.

64 Мб пам'яті забезпечують більше можливостей для безпечного з'єднання і стабільно швидкої передачі даних. Одночасно до роутера можуть підключитися десятки пристроїв, щоб повноцінно користуватися ресурсами мережі

Два вбудованих чіпи PA і LNA допомагають поліпшити чутливість прийому сигналу і збільшують зону охоплення. З роутером Mi WiFi Router 4A Global ви зможете користуватися бездротовою мережею наіть на значному віддаленні.

Роутер Mi WiFi Router 4A Global швидко виявляє новий пристрій Xiaomi і підключає його до домашнього додатка. При зміні пароля в додатку Xiaomi роутер автоматично синхронізується з пристроями, підключеним до системи "розумний будинок" і дозволяє здійснювати повний контроль і управління їх роботою.

Діапазон частот 5 ГГц підтримує алгоритм корекції помилок LDPC, який покращує захист від перешкод в каналі передачі даних, а також значно збільшує площу покриття і підвищує ефективність передачі даних.

Ви можете обмежити доступ пристроїв ваших дітей до неблагонадійних сайтів і стежити за дитячою активністю в мережі з можливістю повного блокування, а також встановлювати обмеження швидкості для кожного пристрою.

Характеристики Wi-Fi роутера Xiaomi Mi Router 4A White (DVB4230GL)
Виробник:
Код виробника:
Режими роботи:
Тип підключення WAN:
Wi-Fi:
Антена:
Інтерфейси:
Захист інформації:
Фізичні параметри:
Гарантія:
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Швидкість з'єднання | 867 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 1 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Клас пристрою | Ультрапортативний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 2 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ac |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Xiaomi |