Повербанк Sandberg Survivor Powerbank 10000mAh — надійний та універсальний зовнішній акумулятор, який стане незамінним помічником у повсякденному житті та під час активного відпочинку. Цей компактний пристрій допоможе залишатися на зв’язку, використовувати месенджери, шукати інформацію в інтернеті та заряджати ваші гаджети в будь-яких умовах.
Особливістю моделі є захист від вологи за стандартом IPX6, що робить її ідеальним вибором для любителів природи та активного способу життя. Повербанк оснащений мініліхтариком і компасом, що додає зручності під час подорожей і походів.
Завдяки компактним розмірам та вазі пристрій не обтяжить ваш багаж, а світлодіодна індикація завжди інформуватиме про рівень заряду. В комплекті йде кабель Micro USB для зручного підключення.
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sandberg |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Карабін, Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 0.2 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Sandberg |
| 5000mAh | 10 000 mAh |