Повербанк УМБ XO PB302 20000 mAh 2xUSB-A Black (PB302.black)
Повербанк XO PB302 – це ультратонкий та потужний аксесуар з ємністю 20000 mAh, який ідеально підходить для заряджання ваших гаджетів. Завдяки класичним USB-A роз’ємам, ви зможете заряджати до двох пристроїв одночасно, а LED індикація допоможе відстежувати залишковий заряд.
Основні характеристики:

Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 361 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | XO |
| 5000mAh | 20 000 mAh |