Повербанк УМБ XO PR187 10000 mAh 2xUSB-A, USB-C Black (PR187.black)
Повербанк XO PR187 – це ультратонкий та потужний пристрій з ємністю 10000 mAh, який стане незамінним компаньйоном для ваших гаджетів. Завдяки класичним USB-A роз’ємам та двосторонньому USB-C порту, ви зможете заряджати до трьох пристроїв одночасно, а LED індикація дозволяє легко відстежувати залишковий заряд.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 228 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | XO |
| 5000mAh | 10 000 mAh |