Мережевий зарядний пристрій XO L133 3xUSB-A, 3xUSB-C 75W White (L133.white) – це ідеальне рішення для зарядки всіх ваших пристроїв. Компактний і потужний, він займає мінімум місця, надаючи максимум енергоефективності. Заряджайте до 6 пристроїв одночасно на загальну потужність 75W, що робить його незамінним супутником у подорожах та щоденній експлуатації.
Основні особливості:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 75 Вт |
| Потужність | 75 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | XO |