Повербанк УМБ XO PB301 10000 mAh 2xUSB-A Black (PB301.black)
Повербанк XO PB301 - це ультратонкий та потужний зарядний пристрій, який стане вашим незамінним помічником у будь-якій ситуації. З ємністю 10000 mAh, він здатний зарядити ваш смартфон до 3 разів або планшет до 2 разів, що робить його ідеальним для подорожей або щоденного використання. Завдяки класичним USB-A роз’ємам і можливості заряджати до 2 пристроїв одночасно на загальній потужності до 10W, ви завжди будете на зв’язку.
Повербанк оснащений адаптивною зарядкою, яка автоматично підбирає оптимальну напругу чи струм для заряджання будь-якого девайсу, а вбудований чіп Smart IC забезпечує безпеку заряджання, захищаючи повербанк та підключені пристрої від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання.
Компактний розмір (141x69x16,5 мм) та легка вага (222 г) роблять XO PB301 зручним для носіння в кишені. LED індикація дозволяє легко контролювати залишковий заряд, а вогнетривкий ABS пластик забезпечує надійність і довговічність. Оберіть повербанк XO PB301 для зручного та безпечного заряджання ваших пристроїв.
Більше товарів ви можете знайти на нашому сайті smartrost.com.ua. Завітайте, щоб переглянути повний асортимент за вигідними цінами!
Замовляй та отримуй замовлення у відділенні Нова пошта, Rozetka, також доступна відправка Укрпоштою. Післяплата, безпечна Prom оплата
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 69 мм |
| Вага | 222 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | XO |
| 5000mAh | 10 000 mAh |