Миша Logitech M280 Black (910-004287)
Миша Logitech M280 - це новинка, яка вражає своєю ергономічною формою, що забезпечує природне положення руки під час використання. Асиметричний дизайн та широке колесо прокрутки роблять перегляд сторінок ще зручнішим та швидшим. Завдяки Logitech Advanced Optical Sensor, ви отримуєте підвищену точність та оперативність, що робить цю мишу ідеальним вибором як для відповідальної роботи, так і для простого серфінгу в мережі Інтернет.
Переваги Logitech M280:
Відстеження та прокручування з чудовою точністю. M280 оснащена прогумованим колесом прокрутки з тактильним зворотним зв'язком, що полегшує контроль при точному прокручуванні рядок за рядком.

Миша виготовлена відповідно до високих стандартів якості Logitech. Просто підключіть USB-приймач до свого комп'ютера або ноутбука і почніть працювати за лічені секунди.

M280 бездоганно працює з більшістю операційних систем, включаючи Windows, macOS і Linux, сертифікований для роботи з Chromebook.

Основні характеристики:
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 91 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Logitech |