Бездротова миша Logitech M171 поєднує в собі зручність бездротового під'єднання й надійність дротового з'єднання. Завдяки використанню вдосконаленої бездротової технології зв'язку на частоті 2.4 ГГц від Logitech діапазон її дії становить 10 метрів.
Ця доступна за ціною миша може працювати до 12 місяців від однієї батареї типу AA. Налаштувати її дуже легко — просто вставте мініатюрний бездротовий приймач в USB-слот. Миша M171 не потребує з'єднання й встановлення програмного забезпечення. Сумісна з операційними системами Windows, Mac і Chrome.
Час роботи батареї
Тепер заміна елементів живлення потрібна набагато рідше — від однієї батарейки типу AA миша працюватиме до 12 місяців.
USB-приймач, який не потребує від'єднання після завершення роботи
Зручність підʼєднання — просто вставте мініатюрний бездротовий приймач в USB-роз'єм. Жодних турбот зі сполученням і встановленням програмного забезпечення.

Ця компактна бездротова миша ідеально підійде як для правші, так і для лівші. Завдяки невеликим розмірам та незначній вазі її досить зручно переносити в сумці для ноутбука та використовувати там, де вам буде зручно.

Завдяки надійному перемикачу USB ви з легкістю зможете під'єднати мишку до свого ПК чи ноутбука навіть на відстань до 10 метрів. M171 повністю сумісна з Windows, macOS, Chrome OS і Linux та працює миттєво без жодних затримок.

Зручне колесо прокрутки дозволяє контролювати кожен ваш рух, а надійний оптичний датчик забезпечує плавне й точне керування курсором на будь-якій поверхні. Завдяки цьому мишка забезпечує точні рухи без дратівливих пропущених клацань.

Живиться Logitech M171 від однієї батарейки типу АА, якої вистачає до 12 місяців використання. Термін служби батареї може відрізнятися залежно від активності використання.

Користуватися цією мишкою набагато зручніше ніж тачпадом на ноутбуці. А завдяки компактним розмірам та можливість бездротового зв’язку її досить зручно брати з собою та займатися справами там, де вам буде зручно.

Виробник: Logitech
Код виробника: 910-004424
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 71 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Logitech |