Мережевий зарядний пристрій Promate PowerPort-45W (powerport-45.black)
Мережевий зарядний пристрій Promate PowerPort-45W - це інноваційне рішення для швидкої та ефективної зарядки ваших пристроїв. Завдяки технології GanFast, цей зарядний пристрій поєднує в собі високу потужність, енергоефективність та компактність. Використовуйте технології завтрашнього дня вже сьогодні!
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.2 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Promate |