Автономний пусковий пристрій ATRIA JS-A3000B УМБ 3000 A/20000 mAh PD60W (JS-A3000B)
Пусковий автомобільний пристрій ATRIA JS-A3000B — це надійний компаньйон для автолюбителів, створений для забезпечення безвідмовного запуску вашого автомобіля в будь-яких умовах. Пристрій здатний забезпечити значний струм для запуску легкових автомобілів, легких вантажівок, квадроциклів, човнів, садової техніки та інших 12-вольтових пристроїв.
Крім функції стартера, ATRIA JS-A3000B може використовуватися як портативне джерело живлення для заряджання різних електронних пристроїв, таких як смартфони, планшети та інша електроніка, завдяки вбудованому USB-порту. Його висока ефективність та функціональність роблять його незамінним помічником у різних ситуаціях.
Пристрій легко підключається до акумулятора, а його інтуїтивно зрозумілий дизайн дозволяє використовувати його навіть тим, хто не має особливих навичок в автомобільній техніці. У комплекті є інструкція українською мовою. Термін гарантії – 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Atria |
| 5000mAh | 20 000 mAh |