Рюкзак для ноутбука Promate UrbanPack-BP 15.6" Grey (urbanpack-bp.grey)
Рюкзак Promate UrbanPack-BP — це стильний і практичний компаньйон для міського життя, виготовлений з переробленого океанічного пластику. Обираючи цей рюкзак, ви не лише отримуєте зручний аксесуар, але й робите свій внесок у збереження навколишнього середовища!
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для планшета, Зовнішні відділення, Відділення для ручок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 280 мм |
| Глибина основного відділення | 130 мм |
| Висота основного відділення | 420 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Об`єм | 15 л |
| Вага | 935 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Promate |