Портативна колонка JBL Xtreme 4 Black
Портативна колонка JBL Xtreme 4 — це потужне звучання в компактному форм-факторі. Завдяки двом низькочастотним динамікам, двом потужним випромінювачам і двосмуговим пасивним випромінювачам низьких частот JBL, ця колонка створює динамічний і об'ємний звук з глибокими басами, наповненими деталями.
Два низькочастотні динаміки, два потужні драйвери та подвійні басові випромінювачі JBL без зусиль прокачають вас динамічним, вражаючим звуком з глибокими басами та великою кількістю деталей. Ви поринете в музику, де б ви не були.

Ваші музичні пригоди можуть тривати цілий день. Акумулятор JBL Xtreme 4 працює до 24 годин, тож ви зможете слухати музику, доки сонце не зайде і не зійде знову, перш ніж вам знадобиться підзарядка. Просто торкніться кнопки Playtime Boost, щоб подовжити час відтворення, збільшивши час роботи від акумулятора на 6 годин. Він налаштовує та оптимізує звучання для більш гучного та чіткого звучання.

Колонку можна носити на плечі або як кросбоді, залежно від вашого стилю та настрою.


Получите максимум от вашей колонки. AI Sound Boost анализирует входящий сигнал в реальном времени, одновременно используя алгоритм искусственного интеллекта для прогнозирования движения динамика. Эта технология максимально раскрывает возможности драйвера, используя весь динамический диапазон для получения лучшего и мощного звука. Она также снижает искажения даже на высокой громкости, максимизируя мощность басов и общую громкость.

Водонепроникність і пилонепроникність JBL Xtreme 4 за стандартом IP67 гарантує, що ця колонка впорається практично з будь-яким середовищем - від вечірки біля басейну до пікніка на березі моря.

Хочете ще більше звуку JBL Pro Sound? Стереопара з двох колонок Xtreme 4 для ширшої звукової сцени. Для найбільших вечірок кілька колонок JBL можна з'єднати за допомогою бездротової технології Auracast. Ви також можете прокачати свою вечірку за допомогою JBL PartyBoost, використовуючи додаток JBL Portable, щоб об'єднати ваш Xtreme 4 з іншими колонками, сумісними з JBL PartyBoost.

Не ставте найкращі моменти на паузу. Вбудований акумулятор JBL Xtreme 4 дозволяє заряджати ваші пристрої, не відриваючись від музики.

Хочете ще більше автономності від вашої колонки? Замініть акумуляторну батарею* у три простих кроки, і ваш JBL Xtreme 4 знову запрацює на повну потужність. *Змінна батарея продається окремо

Потрібен швидкий заряд енергії, щоб витримати вечірку до кінця? Десять хвилин на зарядному пристрої - і ви отримаєте ще дві години музики.

Використовуйте додаток JBL Portable, щоб отримувати оновлення, звертатися за підтримкою та вмикати функції прямо зі свого телефону. Точно налаштуйте звук за допомогою декількох пресетів еквалайзера. Або скористайтеся повністю настроюваним еквалайзером для регулювання високих, середніх і низьких частот - так, щоб ваша музика звучала саме так, як ви хочете.

Колонка JBL Xtreme 4 виготовлена з переробленого пластику та тканини для решітки динаміків. Вона також упакована в сертифікований FSC папір, з друком соєвими чорнилами.
Основні характеристики:
Керування: Зручні кнопки дозволяють швидко налаштувати гучність і інші параметри.
Основні характеристики:
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 100 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Мінімальна частота | 44 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 141 мм |
| Глибина | 149 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | JBL |