Рюкзак для ноутбука Promate Alpha-BP 15.6" Black
Рюкзак Promate Alpha-BP — це стильний і практичний аксесуар, який стане вашим надійним супутником у повсякденному житті. Легкий і функціональний, цей рюкзак ідеально підходить для міських умов, де важливі комфорт і стиль.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для планшета, Відділення для ручок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Об`єм | 22 л |
| Вага | 480 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Promate |