Зарядний пристрій Anker PowerPort 543 Atom III Slim 4 Black (A2046G12) – це універсальне рішення для зарядки різноманітних пристроїв, включаючи ноутбуки. Цей компактний зарядний пристрій дозволяє зменшити кількість гаджетів, які вам потрібно носити з собою, оскільки він сумісний з усіма вашими електронними приладами.
Основний порт USB-C потужністю 45 Вт швидко заряджає ваші пристрої. Наприклад, MacBook Pro 13" (2020) заряджається всього за 2,25 години, iPhone 11 Pro або iPad Pro 12.9" (2020) – трохи більше ніж за 2 години, а Samsung S20 – менш ніж за 1,5 години.
Зарядний пристрій оснащений двома портами USB-C (45 Вт і 20 Вт) та двома портами USB-A, що дозволяє заряджати до 4 пристроїв одночасно. Технологія MultiProtect забезпечує захист від перенапруги та контролює температуру, гарантуючи безпеку ваших гаджетів. Завдяки товщині всього 18 мм, Anker PowerPort 543 легко поміститься у вашій сумці, що робить його ідеальним для подорожей.
Основні характеристики:
Основні характеристики:
Цей зарядний пристрій призначений для швидкої та безпечної зарядки широкого спектру гаджетів, включаючи смартфони, планшети та ноутбуки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Anker |