Мережевий зарядний пристрій XO L105 35W 2 USB-C White (L105.white)
Заряджайте свої пристрої швидко та безпечно з мережевим зарядним пристроєм XO L105. Цей потужний зарядник обладнаний двома USB-C портами, які підтримують технологію Power Delivery, що забезпечує сумарну вихідну потужність до 35W.
Особливості:Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | XO |