Wi-Fi Роутер Netis N3D - це потужний маршрутизатор нового покоління, що використовує технологію Wi-Fi за стандартом 802.11AC. Він забезпечує одночасне підключення на двох частотах: до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц та до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Це робить його ідеальним вибором для великих будинків, де підключено кілька пристроїв.
Роутер обладнаний 4 антенами з високим коефіцієнтом посилення, що забезпечують максимальне покриття Wi-Fi. Ви зможете насолоджуватися стабільним сигналом у спальні, вітальні, на балконі чи в будь-якому іншому місці вашого дому.
Вбудований підсилювач сигналу підвищує покриття бездротової мережі на 30%, а продуманий дизайн запобігає перегріванню, забезпечуючи стабільну та надійну роботу роутера протягом тривалого часу.
Основні характеристики:



Основні характеристики:
Технічні характеристики:
Особливості:
Характеристики інтерфейсів:
Підтримка протоколів:
Уровень комутації/маршрутизації: L2
Хранилище пам'яті: 128 Мб
Тип шифрування:
Функції VPN:
Комплект постачання:
Індикатори активності:
Кнопки управління:
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | 802.11 a |
| Швидкість з'єднання | 100 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Стан | Новий |
| Клас пристрою | Ультрапортативний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Netis |