Портативна колонка JBL Tuner XL Black (JBLTUNERXLBLKEU)
JBL Tuner XL — це бездротова колонка з вбудованим FM-тюнером, яка дарує можливість насолоджуватись фірмовим звуком JBL Pro. Захист від води дозволяє використовувати її у будь-яких умовах.
Особливості:
Приготування їжі на кухні, робота в офісі, відпочинок у дворі. Тепер ви можете слухати улюблені станції DAB/DAB+/FM в будь-якому місці вашого будинку. Стильний JBL Tuner XL - це потужне радіо з чудовим звучанням, Bluetooth і автономним часом роботи до 15 годин. Швидко налаштовуйтесь на улюблені станції за допомогою 5 кнопок попереднього налаштування і великому дисплею з інформацією про станції. Водонепроникний за стандартом IPX7, Tuner XL може витримати випадкове намокання. Слухайте протягом всього дня, від новин і погоди вранці до музики і розваг ввечері.
Від новин і погоди до музики і розваг - насолоджуйтеся всіма радіостанціями на цифрових частотах DAB / DAB + і FM в потужному, кристально чистому звучанні JBL Pro Sound.

Слухайте всі, що ви любите. Підключіть JBL Tuner XL до смартфону або планшету через Bluetooth і швидко переключайтесь з радіо на свої плейлисти.

Слухайте протягом всього дня. Вбудований акумулятор дозволяє слухати музику чи радіостанції до 15 годин.

JBL Tuner XL — це ідеальний вибір для тих, хто хоче слухати свої улюблені FM-станції та насолоджуватись бездротовим музичним супроводом у будь-якому місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | JBL |