Vertux Streamer-2 — це оптимальний вибір для внутрішньоігрового спілкування, стрімінгу та ведення блогів. Завдяки стильному дизайну, якісному запису звуку та атмосферному LED-підсвічуванню, він стане ідеальним доповненням вашої ігрової зони.
Мікрофон забезпечує чітку передачу голосу без шумів завдяки вбудованому аудіофільтру, а гнучка алюмінієва шия дозволяє зручно налаштувати його під будь-яким кутом. Streamer-2 підтримує принцип Plug & Play, що робить його готовим до роботи без встановлення додаткового програмного забезпечення.
Особливості:
Технічні характеристики:
Vertux Streamer-2 — це ваш стильний та надійний помічник для ігрового спілкування та створення контенту!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vertux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -26 дБ |
| Частота | 10000 Гц |
| Опір | 2200 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Вага | 134 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vertux |