Геймерський мікрофон Vertux Streamer-3
Vertux Streamer-3 — це стильний і функціональний мікрофон, створений спеціально для геймерів, стрімерів та професійних ютуберів. Завдяки агресивному дизайну, якісному запису звуку та атмосферному LED-підсвічуванню, цей мікрофон стане незамінним інструментом для створення контенту.
Streamer-3 оснащений антивібраційною стійкою та аудіофільтром, що гарантують чисте та чітке звучання без шумів і перешкод. Регулятор нахилу разом із гнучкою алюмінієвою шиєю дозволяють комфортно налаштувати положення мікрофона, а вбудований роз'єм 3.5 мм AUX спрощує підключення навушників.
Особливості:
Технічні характеристики:
Vertux Streamer-3 — це не просто мікрофон, а ваш надійний партнер для створення якісного контенту та незабутнього ігрового досвіду!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vertux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Ігровий |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -23 дБ |
| Частота | 10000 Гц |
| Опір | 2200 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Вага | 148 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vertux |