Миша Razer Basilisk V3 X Hyperspeed Wireless Black (RZ01-04870100-R3G1) — це зручна та практична мишка для справжніх геймерів. Вона допоможе обійти суперників, використовуючи режими з високою і низькою роздільною здатністю. Належить до бездротового типу, що дозволяє відчути переваги ігор без кабелів.
Миша оснащена перемикачами, які призначені для швидкого і точного спрацьовування, мають довговічність до 60 мільйонів кліків, що робить її ідеальною для екстремальних ігор.
З Razer Basilisk V3 X HyperSpeed ви можете грати у будь-якому стилі, який вам до вподоби. Ця мишка має 9 програмованих елементів управління, може підключатися бездротово у двох режимах і має підсвічування Razer Chroma™ RGB, яке можна налаштувати відповідно до ваших уподобань. Цей пристрій створений, щоб слухатися лише вас і задовольнити ваші потреби у грі.
Миша розроблена з точністю до 18 000 DPI, а її сенсор забезпечує точність і швидкість, необхідні для того, щоб залишатися на вершині таблиці лідерів.
Висока витривалість у режимі Bluetooth — Razer Basilisk V3 X HyperSpeed працює до 535 годин. В режимі Wireless миша може працювати зі швидкісною продуктивністю до 285 годин.
Миша має два режими підключення — Wireless і Bluetooth, що працює на 25% швидше, ніж будь-яка інша доступна бездротова технологія. Ви навіть не відчуєте, що граєте з бездротовою мишею завдяки високошвидкісній передачі, мінімальній затримці натискання і плавному перемиканню частоти в найбільш насичених даними завданнях. Як перевага дворежимного дизайну, ви також можете перемикнутися на з'єднання Bluetooth для продовження часу роботи батареї.
Грайте без обмежень з Razer V3 X Hyperspeed Wireless — дворежимною бездротовою ігровою мишею, яка дасть вам свободу і точність рухів навіть у найскладніших змаганнях.
С Razer Basilisk V3 X HyperSpeed нет никаких ограничений в выборе стиля игры. Вооруженный 9 программируемыми элементами управления, двухрежимным беспроводным подключением и настраиваемой подсветкой Razer Chroma™ RGB, он создан подчиняться только одному хозяину — вам.

Неперевершена керованість та контроль
Їй віддають перевагу мільйони користувачів по всьому світу, культова форма миші ідеально підтримує різні типи хвату. Завдяки численним кнопкам швидкого доступу та доданому багатофункціональному тригеру насолоджуйтесь нескінченною комбінацією команд та макросів прямо на кінчиках ваших пальців.

Увімкнений через Razer Synapse, Razer Hypershift дозволяє розблокувати набір додаткових команд та призначати їх поверх існуючих 9 елементів управління миші. Встановіть багатофункціональний тригер за замовчуванням, просто утримуйте тригер, натискаючи потрібну кнопку, щоб виконати додаткову


Полегшіть свій сетап та звільніть порт USB, підключивши бездротову мишу та клавіатуру до одного передавача - функція, яку можна активувати в наших новітніх периферійних пристроях Razer HyperSpeed.

Розширене налаштування та занурення
Налаштуйте один з 16,8 мільйонів кольорів та незліченних світлових ефектів і відчуйте більше занурення завдяки динамічній реакції підсвічування миші у більш ніж двохстах іграх, інтегрованих з Chroma.

Передовий оптичний сенсор Razer 5G з роздільною здатністю 18000
Механічні перемикачі миші Razer 2-го покоління з ресурсом 60 мільйонів клацань
Частота опитування: 1000 Гц
Максимальна швидкість (дюймів за секунду): 450
Максимальне прискорення (G): 40
Вбудована пам'ять (1 профіль)
Ніжки миші зі 100% фторополімеру
Кількість кнопок миші: 7
Джерело живлення: 1 х AA
Тип датчика: Оптичний
Комплектація:
Розміри паковання, см (Ш х Д х В): 11.5 х 6.5 х 17.5
Тип: Миша
Розміри, мм (Ш х Д х В): 75.1 х 130.1 х 42.5
Кнопки: Програмовані
Дизайн: Монохромний
Сумісність з ОС:
Код виробника: RZ01-04870100-R3G1
Кількість в упаковці, шт: 1
Країна реєстрації бренду: США
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 18000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Razer |