Мікрофон Razer Seiren V2 Pro (RZ19-04040100-R3M1) – це професійний мікрофон, який підвищить якість вашої роботи на новий рівень. Призначений для потокової передачі, стрімінгу, запису подкастів і іншої творчої роботи, він стане незамінним інструментом для будь-якого контент-креатора.
Мікрофон Razer Seiren V2 Pro забезпечує неймовірні низькі частоти, які надають вашому голосу глибоку, теплу якість, подібну до звучання професійних радіо-ді-джеїв. Ви отримаєте багатий і повний тон, що утримує вашу аудиторію в напрузі. Завдяки покращеному шумозаглушенню, цей мікрофон гарантує повну чіткість вашого голосу в порівнянні з традиційними мікрофонами.
Активований через Razer Synapse, фільтр верхніх частот може прибрати небажані низькі частоти, такі як фонове гудіння вашого ПК, дозволяючи вам звучати так, ніби ви записуєте в звукоізольованій студії.
Зручно налаштовуйте основні параметри звуку завдяки набору кнопок швидкого доступу на самому мікрофоні. Ви можете під'єднати гарнітуру до роз'єму 3,5 мм для мікрофона, щоб почути свою промову, що дозволяє легко стежити за рівнями мікрофона та спілкуватися через кілька голосових каналів.
Технологія PLUG AND PLAY спрощує підключення до комп'ютера через кабель USB Type-C-Type-A, що робить налаштування мікрофона простим і швидким. Використовуючи програмне забезпечення Razer Synapse, ви можете регулювати

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Діаметр | 23 мм |
| Довжина шнура | 3 м |
| Вага | 974 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Razer |