Зарядна станція Anker PowerHouse 757 / 1828 Вт / 1229 Вт⋅год / LiFePO4 (A1770311)

Зарядна станція Anker PowerHouse 757 — це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійне джерело електроенергії вдома або на роботі. З потужністю 1500 Вт і ємністю 1229 Вт⋅год, ця станція дозволяє забезпечити безперебійне живлення для всіх ваших пристроїв, включаючи електричний гриль, кавоварку, холодильник та інші.
Час роботи: Ноутбук (45 Вт): ~ 21 година ПК + монітор (70 Вт): ~ 14 годин Газовий котел (90 Вт): ~ 11 годин Телевізор LED (100 Вт): ~ 9.8 годин Холодильник (250 Вт): ~ 3.9 годин Мультиварка (700 Вт): ~ 1.4 години Мікрохвильова піч (1000 Вт): ~ 1 годину
Тривалий термін служби: Оснащена акумуляторами LiFePO4, зарядна станція Anker 757 може витримувати до 3000 повних циклів зарядки, що гарантує вам тривалий термін експлуатації.
Швидка зарядка: Завдяки технології HyperFlash, ви зможете зарядити станцію до 80% всього за одну годину, що є надзвичайно важливим при нестабільному постачанні електроенергії.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ): Anker 757 PowerHouse функціонує як джерело безперебійного живлення з часом перемикання менше 20 мс, що критично важливо для збереження важливої інформації та проведення фінансових транзакцій.
Універсальні порти: Станція оснащена 9 портами для заряджання, включаючи 2 розетки змінного струму, 4 порти USB-A, 2 порти USB-C та автомобільну розетку. Порти USB-C забезпечують швидку зарядку потужністю до 100 Вт, що дозволяє вам уникнути використання громіздких адаптерів.
Міцний корпус: Виконаний з алюмінієвого сплаву, цей зарядний пристрій має високу стійкість до корозії, вібрації та температури.
Режим енергозбереження: Станція має режим енергозбереження, що подовжує час очікування та мінімізує пошкодження батареї. Вбудоване світлодіодне підсвічування стане незамінним у темряві.
Гарантія: Anker 757 PowerHouse постачається з безпрецедентною 5-річною гарантією, що гарантує вам безтурботне використання.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1229 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | USBx4, Розетка AC 220В, Type-Cx2 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 300 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 9 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 1500 |
| Довжина | 463 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 288 мм |
| Вага | 20 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Бренд | Anker |