Миша MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless (S12-4300860-C54)
MSI Clutch GM41 - це ігрова мишка з яскравим дизайном, яка привертає увагу завдяки агресивному вигляду, що підкреслюється ергономічною формою корпусу та RGB Mystic Light підсвіткою. Гравець може налаштовувати чутливість сенсора на ходу, зменшуючи DPI для точного прицілювання (від 400 до 6400 DPI) та підвищуючи для більш ефективних атак (максимальне значення 20000 DPI).
Мишка забезпечує високу надійність та тривалий термін служби. Оптичний сенсор PixArt PAW-3370 забезпечує необхідний рівень точності, щоб геймер міг розраховувати на свою мишу навіть під час запеклих сутичок.
Пристрій підтримує роботу як в безпровідному, так і в провідному режимі, що є зручним, якщо акумулятор розряджено, а ви не встигли його підзарядити.
Легка конструкція миші робить її ідеальною для тривалих ігрових сесій та щоденних тренувань. Перемикачі OMRON забезпечують надійність роботи пристрою. Для налаштування гаджета можна використовувати фірмову утиліту Dragon Center.













Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 74 г |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 20000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MSI |