Ігрова клавіатура MSI Vigor GK20 створена для комфортного та функціонального використання під час ігор та роботи. Завдяки підтримці функції Anti-Ghosting клавіатура обробляє натискання до 12 клавіш одночасно, що забезпечує безпомилкову передачу команд у динамічних ігрових моментах.

Особливістю клавіатури є підсвітка Rainbow LED, яка працює в райдужному режимі, створюючи стильний вигляд геймерської зони. Інтенсивність і стиль підсвітки можна змінювати за допомогою "гарячих" клавіш.
Для довговічності та практичності Vigor GK20 має водовідштовхуюче покриття, яке захищає клавіші від вологи. Це важлива перевага, що забезпечує захист від пошкоджень та окислення.
Прогумовані ніжки запобігають ковзанню клавіатури на поверхні навіть під час інтенсивного використання.







Характеристики MSI Vigor GK20 UA USB:
Комплектація:
Особливості:
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Останню версію ПЗ можна завантажити з офіційного сайту виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 870 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MSI |