Зарядний пристрій ArmorStandart H101 MagSafe
ArmorStandart H101 MagSafe — це багатофункціональний бездротовий зарядний пристрій, який замінює три окремі зарядки для смартфона, смартгодинника та навушників. Це значно спрощує організацію робочого місця, зменшуючи кількість дротів і усуваючи потребу в декількох блоках живлення для кожного ґаджета. Завдяки цьому ви отримуєте більш чисте та впорядковане робоче середовище.
Ця модель забезпечує стабільну та ефективну зарядку, а також комфорт завдяки вбудованому нічнику, що робить його ідеальним вибором для повсякденного використання.
Особливості:
Характеристики:
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |