Багатофункціональний пристрій Xerox B225 A4 with WiFi (B225V_DNI)
Xerox B225 — це лазерний монохромний багатофункціональний пристрій, який відмінно підходить для середнього та невеликого бізнесу, а також для використання вдома і в невеликих приміщеннях. Пристрій забезпечує високу ефективність, економність та не вимагає складного налаштування. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, ви можете друкувати документи з будь-яких мобільних пристроїв на базі Android і iOS.
Особливості:
Цей компактний пристрій ідеально підходить для віддалених співробітників, а також малих та середніх підприємств, адже його легко розмістити в умовах обмеженого простору. Він гарантує простий, надійний та безпечний друк.
Швидке налаштування без складностей Завдяки програмному забезпеченню Xerox Smart Start, яке автоматизує процес встановлення, ви можете швидко розпочати роботу без допомоги IT-фахівців. Просте підключення до Wi-Fi дозволить вам почати роботу за лічені хвилини.
Ваш кращий безшумний працівник Працюйте, не відволікаючись. Безшумні високоефективні принтери забезпечують якісне зображення та швидкість, що відповідає вашому ритму роботи. Скануйте, друкуйте та копіюйте, не перериваючи роботу.
Висока швидкість друку Відчуйте переваги мобільності з безпечним бездротовим друком. Вбудовані модулі підключення до Wi-Fi та функції Apple AirPrint, Mopria Print Service, Mopria Scan та Wi-Fi Direct спрощують друк із мобільних пристроїв, ноутбуків, планшетів, Chromebook та настільних ПК.
Управління в один дотик Час працює на вас з драйверами для друку Xerox Print Drivers та додатком для друку і сканування Xerox Print and Scan. Отримайте швидкий доступ до функцій принтера та попередніх налаштувань з ноутбука або настільного ПК — і все це в один дотик. Скануйте з легкістю завдяки функціям автоматичного вирівнювання, обрізання зображень та сканування чеків.
Зручність і простота, надійність та безпека Захистіть свій бізнес від кіберзагроз. Функції комплексного захисту регулюють доступ та охороняють конфіденційні дані і документи.
Під час використання неоригінальних сумісних витратних матеріалів гарантія анулюється. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Клас пристрою | Офісний |
| Формат паперу | А4 |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 34 ст./хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Лоток подачі | 150 стор. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 415 мм |
| Висота | 352 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Xerox |