Клавіатура USB TKL FR MK87FR MONTECH – це Montech MKey TKL Freedom, яка дарує true насолоду від вигляду і звуку, перевершуючи всі очікування у своєму класі. Ця компоновка без цифрового блока забезпечує компактність та зручність, що робить її ідеальним вибором для геймерів та професіоналів, які цінують простір на робочому столі.
Основні переваги:Montech MKey TKL Freedom – це ідеальне поєднання стилю, технологій та комфорту, що робить вашу роботу більш продуктивною, а ігри – захоплюючими.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Призначення | Універсальна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 363 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 1335 г |
| Інтерфейс під'єднання | USB |