Сонячна панель SOLARSAGA 200W HTO666 JACKERY
Сонячна панель SOLARSAGA 200W HTO666 від Jackery – це потужний та надійний пристрій для забезпечення вашої портативної електростанції енергією. У поєднанні з Jackery Explorer 2000 PRO, ви можете повністю зарядити електростанцію всього за 2,5 години, використовуючи лише 6 сонячних батарей SolarSaga 200. Ця панель також сумісна з іншими електростанціями Jackery, що робить її універсальним рішенням для вашого енергетичного забезпечення.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
У комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 12 А |
| Напруга при максимальній потужності | 200 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 2320 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jackery |