Зарядна станція CHOETECH BS006 / 2000 Вт / 2016 Вт⋅год / LiFePO4
Портативна електростанція CHOETECH BS006 призначена для автономного живлення вашого електронного обладнання. Незалежно від того, чи піднімаєтеся ви на гору, подорожуєте на автофургоні або відпочиваєте на природі, ця електростанція забезпечить надійне живлення ваших електронних пристроїв. Включайте свої гаджети під час відключення електроенергії та в екстрених ситуаціях.
Ця портативна електростанція оснащена різноманітними виходами AC/DC/USB: вихід 110 В змінного струму, вихід постійного струму, порти USB-A QC3.0, USB-C PD, порт для прикурювача та порт XT60. Вона задовольнить будь-які потреби: заряджайте ноутбук, міні-холодильник, дрон та іншу вуличну електроніку під час подорожей.
Екологічний джерело живлення
Екологічно чиста електростанція використовує технологію чистої синусоїди, яка безпечно живить електронні пристрої, забезпечуючи чисту і стабільну електрику, що так само надійно і безпечно, як і електроенергія, яку ви отримуєте вдома. Може бути легко заряджена сонячною панеллю, забезпечуючи безкоштовну та екологічну енергію.
Ефективний сонячний генератор
Цю електростанцію можна заряджати кількома способами: акумулятор можна повністю зарядити за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт (не входить у комплект); підключивши до настінної розетки змінного струму; за допомогою зарядного пристрою PD потужністю 60 Вт; а також можна зарядити, підключивши до автомобільної розетки 12 В (автомобільне зарядне пристрій входить у комплект). Ви можете використовувати цю електростанцію як аварійне/резервне джерело живлення для вашого телефону, невеликого вентилятора, ноутбука, радіо тощо.
Готовий до відпочинку на свіжому повітрі
Тонкий дизайн з зручною ручкою для перенесення. Візьміть цю резервну батарею з собою, куди б ви не вирушили: будь то на природі або вдома, ми створили для вас спосіб, щоб ви ніколи не розряджалися і залишалися на зв'язку.
Збірка військового класу
Боковий корпус з алюмінієвого сплаву та матеріал ABS зміцнюють краї, зручна ручка і протиковзкий килимок на дні запобігають пошкодженню пристрою. Електростанція має вбудовану захист від перевантаження по току, перенапруги та перегріву, що забезпечує збереження ваших пристроїв.
Незамінний для RV/Van
Електрогенератор можна широко використовувати в приміщенні або на вулиці: вдома, в офісі, під час подорожей або кемпінгу. Заряджайте його і кладіть у багажник автомобіля.
Портативне джерело живлення
Оснащений зручною ручкою і ідеально підходить для подорожей: він легко поміститься у вашому рюкзаку або на задньому сидінні під час тривалих поїздок: вмикайте музику, дрон, світло, заряджайте телефон та інші корисні пристрої.
3 способи підзарядки:
Мультизащита
Включає вбудовану захист від перевантаження по току, короткого замикання, перезарядки, перенапруги та перегріву.
Цей продукт призначений для автономного живлення вашого електронного обладнання. Незалежно від того, чи піднімаєтеся ви на гору, подорожуєте на автофургоні або відпочиваєте на природі, ця електростанція може забезпечити надійне живлення ваших електронних пристроїв або включити їх під час перебоїв в електропостачанні та надзвичайних ситуаціях.
Три способи підзарядки:
Зарядна станція CHOETECH BS006 - це ваш надійний помічник у будь-яких умовах, забезпечуючи стабільне живлення ваших пристроїв вдома, під час подорожей або на природі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 2016 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | USBx4, Розетка AC 220В, Type-Cx2 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидке заряджання |
| Колір | Чорний |
| Бренд | CHOETECH |