Універсальна портативна мийка ХО CZ013 Black (CZ013.black)
Універсальна портативна мийка XO CZ013 — це сучасний і ефективний інструмент для миття автомобілів, що поєднує стильний дизайн, високу продуктивність та зручність у використанні. Ця мийка стане незамінним помічником для кожного автомобіліста, адже вона дозволяє швидко і якісно очищати поверхню вашого автомобіля в будь-яких умовах.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутовий |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Призначення | Автомобільні |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Час заряджання, г | 5 |
| Захист | IP40 |
| Бренд | XO |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розташування клавіш керування | пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |