HiFuture Alpha - стильна портативна Bluetooth колонка.
HiFuture Alpha – стильна портативна Bluetooth колонка, що поєднує потужний звук та сучасний дизайн. З вихідною потужністю 20W і динаміком із підсилювачем колонка дарує насичений, глибокий звук з якісними басами. Завдяки Bluetooth 5.3 з динамічною оптимізацією енергоспоживання, колонка забезпечує стабільне та ефективне з’єднання з пристроями на відстані до 10 метрів.
Вбудована Li-Pol батарея ємністю 4000 mAh дозволяє насолоджуватись музикою до 12 годин безперервно, а зарядка через USB-C займає всього 3.5 години. Колонка оснащена двома режимами еквалайзера — збалансованим та з підсиленими басами, що дає змогу обирати оптимальне звучання під настрій.
Функція TWS дозволяє з’єднати дві колонки для створення справжнього стерео ефекту. Ступінь захисту IPX7 гарантує надійність під час використання на вулиці, у подорожах і біля води. Корпус з ударостійкого ABS-пластику в поєднанні з приємною на дотик плетеною тканиною робить колонку не лише міцною, а й стильною.
Зручне керування п’ятьма кнопками та петля для носіння роблять HiFuture Alpha ідеальним супутником для активного способу життя. Сумісність з усіма Bluetooth-пристроями забезпечує простоту підключення.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiFuture |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Чутливість | 82 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.475 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | Type-C |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Бренд | HiFuture |