Універсальна Мобільна Батарея Повербанк Baseus Star-Lord 22,5W 20000 mAh (PPXJ0800xx)
Power Bank Baseus Star-Lord 22,5W 20000 mAh (PPXJ0800xx) – це високоякісний, надійний зовнішній акумулятор, який зробить процес зарядки портативних гаджетів максимально комфортним і безпечним. Дана модель стане відмінним вибором для зарядки смартфонів, планшетів та інших сумісних пристроїв під час тривалих поїздок і частих відключень електрики.
Завдяки підтримці швидкого заряджання в обидва боки за найпоширенішими протоколами, заряджання більшості сучасних гаджетів з його батареєю місткістю 20000 mAh не займе багато часу. Корпус повербанка надійно зібраний, виконаний у практичній формі з округленими гранями. Приємна на дотик матова поверхня корпусу лаконічно поєднується з глянцевою накладкою LED дисплея, що підкреслює його привабливий зовнішній вигляд.
Дисплей активується за допомогою механічної кнопки, що допоможе точно у відсотках визначити рівень заряду павербанка та відстежувати режим зарядки. В одному з його торців знаходиться кнопка, 2 USB порти, роз'єми Type-C і Micro-USB. Кожен з USB портів підтримує швидке заряджання сумісних гаджетів з максимальною потужністю 22.5W (5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A).
Роз'єм Micro-USB призначений для його заряджання з максимальною потужністю 18W (5V/2A, 9V/2A), а роз'єм Type-C підтримує подачу живлення в обидва боки з потужністю до 18W (5V/3A, 9V/2A) на вході та 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A) на виході. Загальна максимальна сила струму на виході роз'ємів становить 3A за напруги 5V.
Модель оснащена багаторівневою системою захисту, технологією автоматичного розподілу потужності BPSII та підтримує такі протоколи швидкої зарядки: PD, QC, SCP/FCP, AFC. У комплект до повербанка входять фірмові наклейки, інструкція та кабель Type-C.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Дисплей, Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5000mAh | 20 000 mAh |
| Бренд | Baseus |