Бездротова миша Logitech Pop Mouse with Emoji Rose (910-007413) — стильний і грайливий аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність як на робочому столі, так і поза ним. Унікальна можливість кастомізувати мишу за допомогою веселих емодзі робить цю модель неповторною та яскравою.
З технологією SilentTouch робота з мишею проходить без зайвого шуму — це ідеальний вибір для офісу, бібліотеки чи домашнього використання. Logitech Pop Mouse підтримує підключення через Bluetooth до трьох пристроїв одночасно та швидко перемикається між ними за допомогою кнопки Easy-Switch. Вона сумісна з Windows, macOS, iPadOS і ChromeOS.
SmartWheel — інноваційне коліщатко прокручування, що забезпечує плавний перехід від високоточного відстеження до швидкого скролінгу, дозволяючи швидко переміщатися між документами та вебсторінками. Настроювані кнопки Action Buttons і додаток Logi Options+ відкривають широкі можливості персоналізації.
Компактна, легка (вага 82 г) і ергономічна, миша ідеально лягає в долоню і зручно поміщається у сумці, тому її просто брати з собою. Термін служби батареї — до 24 місяців завдяки енергоефективним режимам сну та збереження енергії.
Корпус виготовлено з екологічно чистих матеріалів: пластикові деталі містять від 37% до 68% переробленого пластику залежно від кольору.
- комфортна форма;
- з'єднання через Bluetooth;
- тиха робота;
- широка сумісність;
- тривала автономна робота.

Яскрава та стильна мишка Logitech POP Mouse стане прекрасним доповненням вашого робочого місця. Вона має бездоганну форму та надзвичайно малу вагу, а швидке з'єднання через Bluetooth відкриє світ без жодних обмежень

Технології Silent Touch на 90% зменшує звук клацання при натисканні. Клацніть лівою кнопкою миші та введіть рівень dBA, який буде повністю комфортним для вас та оточуючих.

Завдяки невеликим габаритам ви зможете помістити мишку навіть у кишеню улюблених джинсів та відправитись працювати навіть в улюблене затишне кафе.

Підключайтеся через Bluetooth до трьох пристроїв з різними ОС (Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS) та перемикайтеся між ними одним натисканням кнопки Easy-Switch.

Швидко перемикайтеся з точного відстеження на швидкісне прокручування для легкого перегляду документів і веб-сторінок.

Енергозберігаючий режим з автоматичним переходом у сплячий режим забезпечує до 2 років роботи мишки від 1 батарейки AA.

Основні характеристики:
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попереднього повідомлення. Останню версію ПО можна завантажити на офіційному сайті виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 59 мм |
| Вага | 82 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графіт |
| Бренд | Logitech |