BulletCam — це IP-камера з розумною інфрачервоною підсвіткою та функцією розпізнавання об'єктів. Користувач може переглядати відео в архіві та в режимі онлайн у додатках Ajax. Для збереження отриманих даних необхідно встановити карту microSD або підключити камеру до NVR з установленим жорстким диском.
Камера підключається до мережі через Ethernet за допомогою кабелю. Хаб потрібен лише для того, щоб додати камеру в систему Ajax.
BulletCam використовує штучний інтелект для розпізнавання об'єктів. Алгоритми пристрою розрізняють рухомі об'єкти: людину, тварину або транспортний засіб.
Камера має розумну інфрачервону підсвітку, що дозволяє отримувати якісне зображення за недостатнього освітлення. Вона автоматично регулює інтенсивність підсвітки в реальному часі, щоб уникнути переекспонування. Це дозволяє чітко розглянути навіть об'єкти, які розташовані далеко або занадто близько до камери.
BulletCam підтримує установку карт microSD обсягом до 256 ГБ (не входить у комплект). Пристрій може працювати без накопичувача пам'яті або через NVR.
Функції BulletCam:
Відеосценарії: IP-камери можна використовувати в системі Ajax для верифікації тривоги. Підтверджуйте спрацьовування тривоги відеоматеріалами з камер на об'єкті завдяки сценаріям відеоспостереження. Камери можна налаштувати так, щоб вони спрацьовували на тривоги одного, кількох або всіх пристроїв системи.
Відеостена: Користувач може керувати відео у вкладці Відеостена, якщо має принаймні одну камеру. Функціональність сприяє швидкому доступу до всіх камер, відображених при налаштуванні приватності.
Безпечна передача даних: Ajax JetSparrow — це серце та мозок відеосистем Ajax. Він відповідає за передачу, зберігання та управління відео. JetSparrow забезпечує надшвидку передачу відео для VMS.
Вибір місця установки: При виборі місця для BulletCam враховуйте кут огляду камери. Не встановлюйте камеру в місцях, де фізичні перешкоди можуть закривати огляд.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Тип камери | IP |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 35 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | PoE |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 76 мм |
| Вага | 550 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ajax |