Rebel-MB від Promate - компактна сумка з нейлонового матеріалу з м'якими вставками під 13.3" ноутбук.
Вертикальне розміщення гаджета, вбудований органайзер та зручний плечовий ремінь додадуть мобільності у повсякденному житті.
Особливості:
Комплектація:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 270 мм |
| Глибина основного відділення | 70 мм |
| Висота основного відділення | 350 мм |
| Вага | 640 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Promate |