Рюкзак Promate Rebel-BP
Надійність, мобільність, місткість та стильний зовнішній вигляд - отримай максимум від рюкзака! Promate Rebel-BP - надійний партнер, який завжди поруч в міських джунглях.
Особливості:
Технічні характеристики:
Гарантія: 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для планшета, Зовнішні відділення, Відділення для ручок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Об`єм | 32 л |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Promate |