Клавіатура Logitech Pop Icon Keys — це компактна бездротова Bluetooth-клавіатура, яка поєднує в собі виразний дизайн, зручність набору тексту та налаштовувані клавіші швидких дій.
Ця клавіатура обладнана контурними, низькопрофільними клавішами, які ідеально підходять для ваших пальців, забезпечуючи комфортний, тихий та звичний друк, як на ноутбуці. Підключайте до 3 бездротових пристроїв за допомогою Bluetooth через ОС (Windows, macOS, iPadOS, iOS, ChromeOS) натисканням кнопок Easy-Switch. Швидко перемикайтеся між режимами — робота, соціальні мережі, відпочинок (Netflix, Spotify) або отримуйте доступ до інструментів штучного інтелекту менш ніж за 1 секунду за допомогою клавіш дій та додатка Logi Options+.
Додайте яскравості своєму робочому місцю з POP Icon Keys, компактною бездротовою клавіатурою Bluetooth з виразним дизайном, зручним набором тексту і налаштовуваними клавішами швидких дій.
Відкрито висловлюйте себе та персоналізуйте свій простір за допомогою компактної клавіатури Bluetooth, яка вирізняється сміливим дизайном, зручним друком тексту і налаштовуваними клавішами дій.

POP Icon Keys далека від рутинності завдяки витонченій формі, деталізованій прозорій рамці та яскравим кольорам — та виготовлена з переробленого пластику.

Бездротова клавіатура з контурними низькопрофільними клавішами забезпечує комфортний і тихий друк, подібний до ноутбука, де б ви не були.


Пластикові частини в POP Icon Keys містять від 37% до 70% переробленого пластику залежно від кольору.
+
Папір з паковання POP Icon Keys (включаючи обгортку продукту) походить із сертифікованих лісів FSC™ та інших контрольованих джерел.

Технічні характеристики:
Особливості:

Замовляй та отримуй замовлення у відділенні Нова пошта, Rozetka, також доступна відправка Укрпоштою. Післяплата, безпечна Prom оплата 💳
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 321 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина: | 137 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Logitech |