Клавіатура Logitech Pebble Keys 2 K380s — це стильна та компактна безпровідна клавіатура, яка забезпечує зручність і комфорт під час роботи. Завдяки можливості підключення до багатьох пристроїв, що підтримують Bluetooth, ця клавіатура стане ідеальним супутником для вашого ноутбука, телефону або планшета.

Колекція бездротових продуктів Pebble 2 в нових трендових кольорах, вироблені з переробленого пластику. Оберіть колір який вам пасує.
- стильний дизайн;
- компактний розмір;
- широка сумісність;
- тиха робота;
- клавіші швидкого доступу.

Клавіатура Pebble Keys 2 K380s має тонкий та вишуканий дизайн, який вирізняє її серед лінійки інших клавіатур Logitech. Вона досить зручна у використанні та займає мінімум місця на робочому столі.

Вона виготовлена у трьох кольорах, щоб ви могли мати можливість обрати для себе найоптимальніший варіант, який на всі сто відповідатиме вашим вподобанням.

Легко перемикайтеся між трьома пристроями за допомогою кнопок Easy-Switch. Ця клавіатура повністю сумісна з Windows, macOS, iPadOS, iOS та Android.

Завдяки компактним розмірам та надзвичайно малій вазі ви з легкістю зможете покласти цю клавіатуру в рюкзак чи сумку та сміливо відправитись у справах, чи працювати у більш приємному для себе місці.

Клавіші швидкого доступу забезпечують миттєвий доступ до знімків екрана, пошуку, голосового диктування, меню емодзі тощо, дозволяючи вам працювати ефективніше.

Низько профільні клавіші запобігають появі шуму при натисканні, що досить зручно. коли вам потрібно попрацювати не заважаючи відпочинку оточуючих.


Вітаємо в зоні комфорту. Зручний та точний набір тексту з низькопрофільною, тихою, схожою на роботу з ноутбуком клавіатурою.

Основні характеристики:
Особливості:
Фізичні параметри:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Вага | 415 г |
| Довжина: | 124 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Logitech |