Xiaomi 70mai Jump Starter Midriver PS01 – це потужний і компактний бустер, призначений для запуску 12-вольтових автомобілів з бензиновими двигунами об'ємом до 5 літрів і дизельними двигунами до 2,5 літрів. Цей пристрій стане незамінним помічником у будь-якій ситуації на дорозі. Портативне пуско-зарядне пристрій 70mai Jump Starter допоможе вам швидко оживити акумулятор і запустити двигун автомобіля в будь-яких умовах.
Збільшена ємність у 11100 мАг забезпечує до 40 запусків двигуна об'ємом 3.0 л або 30 запусків двигуна об'ємом 4.0 л без додаткової підзарядки. 70mai Jump Starter забезпечує пусковий струм 250 А, а при пікових навантаженнях – до 600 А. Достатньо просто підключити клеми до полюсів акумулятора, щоб запустити двигун автомобіля. Спеціальний DO-роз'єм клем виключає їхнє неправильне підключення.
Контакти з чистої міді забезпечують відмінну провідність у будь-яких умовах. Ручки з товстого ізоляційного шару гарантують безпечне використання пристрою. 70mai Jump Starter з 10 ступенями захисту забезпечує високу експлуатаційну безпеку та дозволяє швидко запустити двигун авто в будь-яких умовах. Завдяки яскравій LED-підсвітці ви зможете користуватися пристроєм навіть увечері або вночі. Фонарь підтримує три робочих режими: постійне світло, миготливе світло та режим SOS. Повного заряду 70mai Jump Starter вистачить на 48 годин роботи фонарика.
Вбудований USB-порт дозволяє використовувати 70mai Jump Starter як зовнішній акумулятор (напругою 5 В і силою струму до 2.4 А). Користуючись 70mai, ви зможете зарядити будь-який сумісний пристрій і користуватися смартфоном або планшетом у дорозі, не турбуючись про кількість заряду.
Портативний пуско-зарядний пристрій 70mai Jump Starter допоможе вам швидко оживити акумулятор і запустити двигун автомобіля в будь-яких умовах. Збільшена ємність гарантує багатократне використання пристроя без додаткової підзарядки. Багатоступеневий захист забезпечує безпечне використання 70mai. Вбудований порт USB розширює функціональні можливості пристрою.

Ємність пристроя 11100 мАг дозволить 40 раз запустити двигун об'ємом 3.0 л або 30 разів - двигун об'ємом 4.0 літра. 70mai Jump Starter забезпечує пусковий струм 250 А, а при пікових навантаженнях - 600 А.

Цей пристрій надає можливість не лише запускати автомобіль, але й заряджати ваші електронні пристрої, що робить його ідеальним супутником в подорожах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 11100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Xiaomi |