Зарядний пристрій UGREEN X763 Nexode Pro – це потужний та універсальний пристрій для швидкого заряджання з вихідною потужністю 160 Вт. Оснащений чотирма портами: трьома USB Type-C і одним USB Type-A, цей зарядний пристрій ідеально підходить для зарядки різноманітних гаджетів, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети.
UGREEN X763 підтримує швидке заряджання за протоколами Qualcomm Quick Charge 4.0 і Power Delivery 3.1. При одночасному підключенні кількох пристроїв потужність автоматично розподіляється, що дозволяє заряджати до чотирьох пристроїв одночасно, включаючи два ноутбуки через порти USB Type-C1 і USB Type-C2.
Компактний дизайн зарядного пристрою досягнутий завдяки новітньому чіпсету GaN (галлій-нітрид), що забезпечує високу продуктивність при малих розмірах. Вбудовані системи захисту гарантують безпеку використання, захищаючи від короткого замикання, перегріву, перевантаження та надструмів.
Основні характеристики:
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 160 Вт |
| Потужність | 160 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | XO |