Зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger – це ультракомпактне рішення для швидкого та безпечного заряджання ваших гаджетів. Оснащений роз'ємом USB Type-C, цей пристрій підтримує протоколи швидкої зарядки, а його потужність до 20 Вт забезпечує максимальну швидкість заряджання для смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN (галлій-нітрид) останнього покоління дозволяє не лише зменшити розміри зарядного пристрою, але й підвищити його ефективність, завдяки чому ваші ґаджети заряджаються швидше та безпечніше. Також, зарядний пристрій захищає від перегріву, що робить його ідеальним супутником для щоденного використання.
Вбудований чип інтелектуального захисту автоматично розпізнає тип підключеного пристрою та регулює потужність зарядки, оберігаючи електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та електростатичних явищ.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Baseus |