Клавіатура Vertux Comando — це повнорозмірна ігрова клавіатура, яка забезпечує швидкий відгук клавіш в 1 мс та ергономічний дизайн, що робить її ідеальним вибором для геймерів. Завдяки механічним перемикачам Blue Key, 12 варіантам підсвітки та міцній конструкції, Comando допоможе вам досягти перемоги в будь-яких іграх.
Основні особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 24 місяці
Клавіатура Vertux Comando — це надійний партнер для кожного геймера, який прагне до максимального результату в іграх.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Vertux |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Вага | 768 г |
| Довжина: | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vertux |