Зарядна станція Energizer PPS550W1F 700W 551Wh – це ідеальне рішення для живлення вашої електроніки та малої побутової техніки в дорозі або поза домом. Висока ємність 551 Вт·год дозволяє безперервно забезпечувати енергією ноутбуки, смартфони, камери, дрони та інші пристрої.
Переваги станції:
Характеристики
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
У зв’язку з підвищеним попитом на товари енергонезалежності просимо врахувати, що терміни доставки можуть бути збільшені. Також просимо попередньо уточнювати наявність товару перед оформленням замовлення. Будемо вдячні за розуміння!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1102 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | Type-C, Розетка AC 220В, USB Type-A |
| Вихідна напруга | 120 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість розеток | 3 |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 14 кг |
| Тип акумулятора | LFP |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Набір перехідників | Да |
| Бренд | Energizer |